O nás

Sme spoločnosť zaoberajúca sa úpravou vody. V obore máme bohaté skúsenosti, ktoré zbierame od roku 2004, počas tejto doby sme úspešne nadviazali spoluprácu s viacerými partnerskými firmami, s ktorými sme spolupracovali hlavne v oblasti predaja, odborných konzultácií a školení. Organizujeme priame prezentácie výrobkov, vykonávame montáže a servis našich produktov, ako aj zariadení, ktoré boli kúpené od iných predajcov.

Naše zariadenia sa používajú hlavne v domácnostiach a rodinných domoch, ale aj vo firmách, laboratóriách, gastro-priemysle, zdravotníctve, akvaristike a pod.

Našou snahou je uspokojiť v plnej miere každého zákazníka. Preto dbáme na kvalitu, aby použité súčiastky a elementy zabezpečovali maximálnu spokojnosť klienta. Pri práci využívame kvalitne produkty, ktoré boli prekontrolované a otestovane, aby sme v čo najväčšej miere vylúčili prípadné poruchy.

Zabezpečujeme poradenstvo, dodávku, inštaláciu, samozrejmosťou je pravidelný periodický, záručný, pozáručný, aj havarijný servis.

 

Naše zariadenia

Naše zariadenia na úpravu pitnej vody a výrobu demineralizovanej vody fungujú najmä na princípe využitia reverznej osmotickej membrány.

Zariadenia na zmäkčenie vody dodávané našou firmou fungujú na iontomeničovom princípe.